پریسما

درب کابین آسانسور تمام اتوماتیک با مکانیزم مدل ماکرو (Macro car operator)

درب‌های مدل ماکرو از دو موتور AC سه فاز و DC به همراه اینورتر کنترل کننده دور موتور تشکیل شده است که گشتاور و سرعت باز و بسته شدن لته‌های درب را کنترل می‌کند. این مدار بسیار قویتر از درب مدل میکرو بوده و سیستم کمان بزرگتری دارد و کاربرد آن در آسانسور‌های پر‌ترافیک و سرعت بالا بخصوص در برج های بلند می‌باشد. بهترین گزینه برای درب هایی با لته‌های سنگین و بزرگ، درب مدل ماکرو می‌باشد.

این مکانیز درب کابین آسانسور در دو مدل قابل سفارش است:

  1. CKD: قطعات مکانیزم از پریسما ایتالیا وارد شده و در کارخانه پریسما ایران مونتاژ می شوند.
  2. Full pack: مکانیزم درب به صورت کامل از در پریسما ایتالیا مونتاژ شده است.

درب کابین آسانسور با مکانیزم مدل ماکرو برای آسانسور هایی صنعتی و خانگی با سرعت 2.5 تا 7 متر بر ثانیه مناسب می باشد. در صورتی که این درب برای آسانسور های خانگی طراحی شود، سیل درب از آلومینیوم و چنانچه برای آسانسور های صنعتی، باربر و خودروبر استفاده شود، از سل استیل یا فولادی استفاده می شود. تمامی لته های استیل، رنگی، روکش استیل، تمام شیشه و یا استیل و شیشه روی این درب کابین قابل اجرا هستند. 

این درب دارای کنتاکت برقی بسیار دقیق و استاندارد جهت حفظ ایمنی آسانسور هنگام ایست یا حرکت است و با درایو و انکودر تعبیه شده روی آن، حرکت لته درب از سرعت کند و سریع هنگام باز و بسته شدن کنترل می شود. قرقره ها و پروفیل (تسمه) درب از متریال نرم و باکیفیت است که علاوه بر افزایش طول عمر قطعات، نرمی و بی صدایی درب را سبب می شود.

اجرای لته های شیشه ای، استیل، استیل و شیشه و لته های فولادی با روکش استیل یا رنگ روی درب کابین با مکانیزم ماکرو امکان پذیر است و محدودیتی بابت نصب این لته ها وجود ندارد.

مکانیزم درب کابین مدل ماکرو1 با بازشو تلسکوپی
مکانیزم درب کابین مدل ماکرو3
مکانیزم درب کابین مدل ماکرو4
مکانیزم درب کابین مدل ماکرو 6 با لته های فولادی کشویی
مکانیزم درب کابین مدل ماکرو2

جهت ثبت سفارش و یا اخذ مشاوره لازم جهت خرید درب آسانسور پریسما از این لینک ها استفاده کنید.

به بالای صفحه بردن