پریسما

درب آسانسور

درب آسانسور طبقه و کابین

درب آسانسور یکی از مهمترین اجزای سیستم آسانسور است. این قطعه باید قابل اعتماد، ایمن، و ظاهری مناسب داشته باشد. هنگام برنامه ریزی برای خرید آسانسور و یا تعویض درب های قدیمی، باید به نوع سیستم درب که برای خانه یا موارد صنعتی انتخاب می کنید، توجه ویژه ای داشته باشید.

دو سیستم درب مجزا برای آسانسورهای استاندارد وجود دارد؛ درب های طبقه و درب کابین آسانسور. به ازای هرطبقه و نقطه ایست کابین شما یک درب طبقه و برای کل سیستم آسانسور، یک درب کابین نیاز دارید.

ما در شرکت پریسما انواع درب آسانسور را برای طبقه و کابین طراحی و تولید می کنیم. نقطه قوت درب های پریسما استفاده از متریال های درجه یک و مکانیزم های ایتالیایی برای درب آسانسور است؛ درنتیجه علاوه بر طول عمر بالا، کیفیت بسیار بالایی را ارائه میدهد. ویژگی بارز درب های پریسما تنوع در جنس (تمام استیل، تمام شیشه ای و ترکیبی)، تنوع در مدل (تلسکوپی/کشویی و سنترال)، تنوع در طرح و امکان سفارشی سازی درب ها بر اساس نیاز و ثلیقه شماست.

خدمات 10 ساله پس از فروش و مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین درب برای آسانسور را به عنوان هدیه اعتماد از شرکت پریسما خواهید داشت.

به بالای صفحه بردن