پریسما

درب کابین آسانسور تمام اتوماتیک با مکانیزم مدل میکرو (Micro car operator)

درب کابین تمام اتوماتیک مدل میکرو یکی از رایج‌ترین مدل های درب کابین شرکت پریسما می باشد. این محصول توسط یک برد کنترل الکترونیک با شمارش پالس‌های انکودر قادر به موقعیت یابی لته ها و کنترل قابل برنامه‌ریزی سرعت و گشتاور لته‌ها هنگام باز و بسته شدن درب می‌باشد.

مکانیزم مدل میکرو یا مدیوم برای آسانسور های خانگی یا صنعتی با سرعت 1 متر بر ثانیه بسیار مناسب است. این مکانیز در دو مدل قابل سفارش است:

  1. CKD: قطعات مکانیزم از پریسما ایتالیا وارد شده و در کارخانه پریسما ایران مونتاژ می شوند.
  2. Full pack: مکانیزم درب به صورت کامل از در پریسما ایتالیا مونتاژ شده است.

سیل درب در نمونه های آلومینیوم، استیل و فولاد برای آسانسور هایی با ظرفیت متفاوت موجود است. برای مثال برای آسانسور های خانگی نفربر از سیل آلومینیوم و برای آسانسور های صنعتی ظرفیت بالا از سیل استیل یا فولادی استفاده می شود. وجود کنتاکت برقی باعث ارتقای ایمنی درب شده و تنها هنگام ایست کامل کابین درب آسانسور باز می شود و در حالت دیگر اگر به هر دلیلی درب باز شود، کابین ایست خواهد کرد. در درب های کابین پریسما از درایو جهت باز و بسته شدن درب در حالت کند، سریع و کند استفاده می شود که به نرمی و بی صدایی درب کمک می کند. قرقره و پروفیل (تسمه) درب از متریال نرم و باکیفیت ساخته شده که منجر به حرکت نرم و بی صدای لته های درب می شود. این محصول مجهز به موتور DC و انکودر EN می باشد که فرایند حرکت درب را تسریع می کند.

اجرای لته های شیشه ای، استیل، استیل و شیشه و لته های فولادی با روکش استیل یا رنگ روی درب کابین با مکانیزم میکرو یا مدیوم امکان پذیر است و محدودیتی بابت نصب این لته ها وجود ندارد.

مکانیز درب کابین مدل میکرو یا مدیوم4
مکانیز درب کابین مدل میکرو یا مدیوم3
مکانیز درب کابین مدل میکرو یا مدیوم2
درب کابین آسانسور با مکانیزم میکرو و لته استیل و شیشه
مکانیزم درب کابین مدل مدیوم سانترال با لته شیشه ای
درب شیشه ای کابین با مکانیزم مدیوم یا میکرو ایتالیا و بازشو سانترال

جهت ثبت سفارش و یا اخذ مشاوره لازم جهت خرید درب آسانسور پریسما از این لینک ها استفاده کنید.

به بالای صفحه بردن