پریسما

درب تمام اتوماتیک کابین آسانسور

شاید قبلا هنگام ورود به آسانسور تنها یک درب در طبقات را مشاهده می کردید! اما مدرنیته شدن تجهیزات آسانسور و لزوم ارتقای امنیت آن، بازار را ملزم به نصب درب کابین مستقل برای آسانسور های خانگی و صنعتی کرده است. درب های اتوماتیک کابین علاوه بر راحتی استفاده، امنیت فوق العاده ای هنگام جابجایی دارند.

عملکرد درب کابین و فرمان باز و بسته شدن آن در مکان درست، از تابلو فرمان یا کامپیوتر آسانسور دریافت می شود. در صورتی که این درب ها از مکانیزم استاندارد و قطعات و ریل های باکیفیت استفاده کنند، تفاوت را با نمونه های بی کیفیت احساس خواهید کرد. 

درب های کابین تولید پریسما علاوه بر استفاده از فلز درجه یک در طراحی درب، از مکانیزم ایتالیایی بسیار مدرن استفاده می کند. این برتری باعث طول عمر بیشتر درب، عملکرد منظم، سریع و بی صدا می شود. ما در پریسما برای فروش درب های آسانسور ضمانت و خدمات پس از فروش ارائه میدهیم تا رضایت مشتریان را کسب کنیم. دو نوع اصلی درب های کابین که با توجه به اندازه و سایز لته های درب کارایی متفاوتی دارند، شامل موارد زیر می باشند:

  • درب کابین میکرو / مدیوم
  • درب کابین ماکرو
  • درب کابین مگا

انواع درب های کابین آسانسور برند پریسما

مکانیزم میکرو ایتالیایی

درب کابین تمام اتوماتیک مدل میکرو با مکانیزم مدیوم یکی از رایج‌ترین مدل های درب کابین با موتور DC از شرکت پریسما می باشد. این محصول توسط یک برد کنترل الکترونیک با شمارش پالس‌های انکودر قادر به موقعیت یابی لته ها و کنترل قابل برنامه‌ریزی سرعت و گشتاور لته‌ها هنگام باز و بسته شدن ارائه می شود.

مکانیزم ماکرو ایتالیایی

درب‌های مدل ماکرو از دو موتور AC-DC سه فاز و اینورتر کنترل کننده دور موتور تشکیل شده است که گشتاور و سرعت باز و بسته شدن لته‌های درب را کنترل می‌کند. این مدار بسیار قویتر از درب مدل میکرو بوده و سیستم کمان بزرگتری دارد و کاربرد آن در آسانسور‌های پر‌ترافیک و سرعت بالا بخصوص در برج های بلند می‌باشد.

مکانیزم اتوماتیک درب کابین آسانسور مدل مگا mega

برای آسانسور های پرترافیک و با سرعت 7 متر بر ثانیه و بیشتر مانند آسانسور برج ها و ساختمان های بلند مناسب است.

سیم و ریل های فولادی تقویت شده و موتور فوق العاده قوی AC روی این درب جایگزین شده اند.

انواع متریال درب های کابین پریسما (مدل های 2 لته)

درب کابین لا لته های تمام استیل

تمام استیل (رنگ طلایی و نقره ای)

درب کابین آسانسور با لته های فولادی و روکش استیل خشدار

روکش استیل (رنگ و طرح ورق استیل قابل سفارشی سازی است)

استیل و شیشه

درب کابین با لته تمام شیشه

لته تمام شیشه

درب کابین با لته فولادی و رنگ استاتیک

لته فولادی با روکش رنگی (با قابلیت سفارشی سازی)

مدل های بازشو درب کابین آسانسور (مدل های 2 لته)

درب کابین افقی بازشو سانترال

افقی سانترال

درب کابین افقی بازشو تلسکوپی

افقی تلسکوپی/کشویی

درب کابین عمودی بازشو سانترال 2 لته

عمودی سانترال

درب کابین عمودی بازشو تلسکوپی 2 لته

عمودی تلسکوپی/کشویی

ویژگی و مشخصات درب کابین آسانسور پریسما

جهت ثبت سفارش و یا اخذ مشاوره لازم جهت خرید درب آسانسور پریسما از این لینک ها استفاده کنید.

موتور درب کابین آسانسور با توجه به وزن و اندازه لته ها و کاربری آسانسور تعبیه می شود. اغلب برای آسانسور های خانگی مسافربر از موتور های AC در مکانیزم میکرو و برای آسانسور های صنعتی با لته های بزرگ و سنگین از دو موتور AC و DC در مکانیزم های بسیار قوی ماکرو استفاده می شود. استفاده از کنتاکت بسیار دقیق، استاندارد و بادوام در درب های کابین پریسما ایمنی آسانسور و ایست کابین هنگام باز شدن لته ها را تضمین می کند.

انکودر (EN) استفاده شده در درب کابین از شوک و ضربه های درب کاملا جلوگیری کرده و با شمارش دقیق پالس های درب و تعیین جایگاه لته ها هنگام باز و بسته شدن درب، حرکت نرم لته ها را سبب می شود. انکودر سرعت حرکت لته ها را هنگام شروع حرکت و ایست آن را تنظیم می کند و از این رو می توان با تغییر تنظیمات، سرعت باز و بسته شدن درب را تغییر دارد. درب های کابین با موتور های AC دارای یک اینورتر مناسب جهت تبدیل جریان AC به DC برای قطعات مشخص می باشد.

جهت حفاظت از موتور درب آسانسور در مقابل اضافه بار یا مشکلات فنی، درب هایی که قطعه درایو دارند، مجهز به برنامه تایمر کلوز می باشند. مدت زمان باز و بسته شدن درب آسانسور توسط تایمر کلوز محاسبه می شود و در صورتی که این زمان به صورت ناگهانی افزایش یابد، فرمان اعمال شده جهت باز یا بسته شدن درب را لغو کرده و از اضافه بار روی موتور جلوگیری می کند. در نتیجه این می تواند یک قابلیت ایمنی در مقابل آسیب دیدن تجهیزات و قطعات درب آسانسور باشد.

چرا درب آسانسور پریسما؟

گارانتی 36 ماهه

گارانتی 36 ماهه

خدمات پس از فروش 2 ساله

10 سال خدمات پس از فروش

مکانیزم ایتالیایی درب آسانسور

استفاده از مکانیزم های ایتالیایی (CKD-Full pack)

مکانیزم ایتالیایی درب اتوماتیک آسانسور
به بالای صفحه بردن