پریسما

درب طبقه تمام اتوماتیک آسانسور

درب های آسانسور یکی از مهم ترین قطعات آسانسور هستند. آیا می دانستید که آسانسور بیش از 100000 بار در سال باز و بسته می شود؟ هر بار که آسانسور در یک طبقه متوقف می شود، ورودی آسانسور و درب آن باید با عملکرد مناسب، روان و ایمن باز و بسته شود. درب طبقات آسانسور علاوه بر عملکرد خود، نقش مهمی در طراحی، دکوراسیون و زیبایی محل دارند؛ زیرا ورودی آسانسور اولین چیزی است که افراد هنگام ورود به ساختمان و آسانسور می بینند.

بنابراین تصمیم‌گیری در مورد نوع درب طبقه آسانسور که عملکرد، طراحی، استاندارد و ایمنی درخور ساختمان را داشته باشد، بسیار مهم است.

درب طبقات برای آسانسور های خانگی و صنعتی را می توانید در انواع زیر از پریسما آسانبر سفارش دهید:

  • درب های رنگی
  • درب های تمام استیل
  • درب های با روکش استیل
  • دربهای تمام شیشه
  • و درب های با ترکیب استیل و شیشه.

انواع درب طبقات آسانسور برند پریسما

درب طبقه تمام استیل دو لته سانترال

تمام قسمت های فریم و لته ها ساخته شده از ورق استیل می باشد. این مدل درب طبقه برای مناطق مرطوب و شرجی بسیار مناسب و طول عمر بالایی دارند. این درب ها بهترین پیشنهاد برای آسانسور های صنعتی مانند آسانسور کارخانه، سد و پتروشیمی ها می باشد.

درب طبقه روکش استیل دو لته سانترال

این درب ها همانند درب های رنگی در پریسما، از ورق های فولادی با روکشی از استیل ساخته شده اند. استیل استفاده شده به عنوان روکش درب در انواع استیل خشدار یا طرح دار می باشد که طرح و مدل آن توسط خریدار قابل سفارشی سازی است.

درب طبقه تمام شیشه دو لته سانترال

تمام قسمت های فریم و لته های درب دراین نوع درب طبقه آسانسور، از شیشه لمینت و سکوریت شده می باشد. این درب ها برای آسانسور های مسافربر لوکس در برج ها، پاساژ ها و ویلا ها بسیار مناسب است. این مدل درب کاملا مناسب برای آسانسور های هیدرولیک، کششی و پانوراما لوکس می باشند.

درب طبقه استیل و شیشه دو لته سانترال

در این مدل از درب طبقات آسانسور پریسما، چارچوب از روکش استیل، قاب و فریم با روکش استیل و لته ها از شیشه (لمینت و سکوریت شده) ساخته میشوند که علاوه بر استحکام کافی، ظاهر بسیار شیک و مدرنی دارند. این مدل درب کاملا مناسب برای آسانسور های هیدرولیک، کششی و پانوراما لوکس می باشند.

درب طبقه روکش رنگی دو لته سانترال

این مدل از درب های طبقه آسانسور از ورق فولادی درجه یک ساخته شده که با رنگ کوره ای الکترو استاتیک پوشانده می شوند. این درب ها علاوه بر قیمت مقرون به صرفه، ظاهر و کیفیت بسیار مناسبی دارند و برای آسانسور های خانگی یا صنعتی مسافربر یا خودروبر مورد استفاده قرار میگیرند.

مدل های بازشو درب طبقات آسانسور

درب طبقه دولته سانترال افقی بازشو

افقی سانترال (دو لته)

افقی تلسکوپی/کشویی (دو لته)

درب طبقه دولته سانترال عمودی وسط بازشو

عمودی سانترال (دو لته)

عمودی تلسکوپی/کشویی (دو لته)

ویژگی و مشخصات درب طبقه آسانسور پریسما

سیستم‌های درب طبقه تمام اتوماتیک گران‌تر از نیمه اتوماتیک یا لولایی هستند، اما ارزش سرمایه‌گذاری را دارند. استفاده از درب های کشویی یا تلسکوپی و سانترال تمام اتوماتیک از نظر تجربه کاربری و باز و بسته شدن اتوماتیک و ایمن و همچنین اشغال فضای کمتر بسیار مناسب هستند.

ویژگی های اصلی درب طبقه آسانسور پریسما:

  • مکانیزم مدیوم ایتالیایی
  • ایمنی بالا
  • حرکت بسیار نرم
  • طراحی عالی و مستحکم
  • دارای استاندارد اروپا

جهت ثبت سفارش و یا اخذ مشاوره لازم جهت خرید درب آسانسور پریسما از این لینک ها استفاده کنید.

چرا درب آسانسور پریسما؟

گارانتی 36 ماهه

گارانتی 36 ماهه

خدمات پس از فروش 2 ساله

10 سال خدمات پس از فروش

مکانیزم ایتالیایی درب آسانسور

استفاده از مکانیزم های ایتالیایی (CKD-Full pack)

به بالای صفحه بردن